Search
Close this search box.

Dykeno

DYKENO vás přichází kompletně chránit a zefektivnit výrobu i provoz. Každý den, za každé situace, v jakémkoliv prostředí. S více jak dvacetiletou tradicí a novou, dynamickou, dravou a moderní tváří.

Pracujeme na tom, aby každý pohyb při práci byl nejen bezpečný, ale i provázený maximálním pocitem pohodlí. Zároveň vám zjednodušujeme výrobní procesy díky kompletnímu zajištění ochranných pracovních pomůcek i průmyslového materiálu pro práci, ochranu a provoz. Jsme po vašem boku. Od zákaznického servisu, přes klientské služby až po marketingovou podporu.

Work&safety

Spojení pohodlného nošení a bezpečnosti zároveň. To je DYKENO Work & Safety. Produkty, které chrání při práci a splňují nejen legislativní požadavky (BOZP), ale také se dobře nosí. Kvalita, design, funkce a zachování ergonomie do každého prostředí, ať pracujete venku nebo ve vnitřním provozu.

Kompletní ochranné a pracovní oděvy, rukavice, ochrana zraku, sluchu i dýchání pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci.

Tech

DYKENO Tech přináší inovaci do vaší výroby. Technické produkty vytvořené na základě zkušeností a testování přímo v technologických provozech, osvědčené v praxi a podpořené letitými zkušenostmi. Vyvíjíme produkty k usnadnění výroby do každého průmyslového odvětví i do běžného provozu.

Lepicí pásky, průmyslové čištění, brusivo i nástroje a nářadí do zakázkové i sériové výroby napříč obory.

Premium

DYKENO Premium je zárukou TOP kvality a designu. Oblečení, ve kterém se budete cítit skvěle, ať už ve volném čase nebo v práci. Základem DYKENO Premium je funkční oblečení a produkty, které mají mnohostranné a praktické využití.

Volnočasové oblečení a doplňky, které spojují pohodlí, funkčnost, atraktivní vzhled a styl.